Послуги

Хамам

Хамам – це неймовірне розслаблення і зняття втоми, що накопичилася після робочих днів, стресів та суєти. Після відвідування покращується сон, проходять неврози, мігрені, розслабляє після фізичних навантажень.

Фінська сауна

Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без будь-якої алергії, на відміну від багатьох косметичних засобів. Позитивний вплив на шкіру сауна може надавати навіть при захворюваннях: псоріазі, кропив’янці, екземі, фурункульозі.

АКВАЗОНА З КРИТИМ БАСЕЙНОМ

До послуг гостей критий басейн зі стильним інтер’єром і панорамними вікнами. Глибина басейну від 1,2 до 1,6 м, температура: + 25-28°С. Аквазона включає критий басейн, фінську сауну, хамам, затишну зону відпочинку. Басейн оснащений новітніми гідромасажними установками, які допомагають не тільки розслабити все тіло, а й зробити масаж окремих точок, що сприяє омолодженню й оздоровленню.

Масажний салон

Класичний, аромомасаж, релаксмасаж, медовий, з банками – будь-який з цих видів масажів можна замовити у комплексі Bayka & Rezort.
Приємна заспокійлива музика, ефірні масла, майстерність спеціаліста допоможуть Вам зняти стрес, напругу, емоційну втому.
Позитивний ефект від масажу триватиме кілька днів: активізується капілярний кровообіг, нормалізується циркуляція лімфи, посилюється виведення шлаків, нормалізується тонус м’язів, шкіра стає пружною і підтягнутою.