Spa & Rezort

Критий басейн, Фінська сауна, Римська лазня, Соляна кімната – працюють в осіньо-зимовий період з вересня по травень.

Літній басейн працює з червня по вересень місяць, за умов сприятливої погоди.

Літній басейн та СПА-центр не входять у вартість проживання та надаються в якості безплатного бонуса для проживаючих в готелі.

Хамам

Хамам – це неймовірне розслаблення і зняття втоми, що накопичилася після робочих днів, стресів та суєти. Після відвідування покращується сон, проходять неврози, мігрені, розслабляє після фізичних навантажень.

Соляна кімната

В соляній кімнаті штучно створений особливий мікроклімат, який імітує умови у підземних соляних печерах. Повітря у приміщенні насичують дрібними частинками солі за допомогою галогенератора. Як результат — створення сприятливого іонного складу повітря для людини. Повітряну масу в соляній кімнаті очищають від пилу, мікробів, алергенів та забезпечують комфортну температуру.

АКВАЗОНА З КРИТИМ БАСЕЙНОМ

До послуг гостей критий басейн зі стильним інтер’єром і панорамними вікнами. Глибина басейну від 1,2 до 1,6 м, температура: + 25-28°С. Аквазона включає критий басейн, фінську сауну, хамам, затишну зону відпочинку. Басейн оснащений новітніми гідромасажними установками, які допомагають не тільки розслабити все тіло, а й зробити масаж окремих точок, що сприяє омолодженню й оздоровленню.

Фінська сауна

Фінська сауна покращує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без будь-якої алергії, на відміну від багатьох косметичних засобів. Позитивний вплив на шкіру сауна може надавати навіть при захворюваннях: псоріазі, кропив’янці, екземі, фурункульозі.