У ЗВ’ЯЗКУ З ВІЙСЬКОВИМ ЧАСОМ ТА ПОСИЛЕНИМ КОНТРОЛЕМ ЗА ДОТРИМАННЯМ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ
РЕЦЕПЦІЯ ПРАЦЮЄ З 8:30 ДО 21:00


Стандарт двомісний (twin room)

Номери з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю з стандартним розміщенням 2-х осіб. У деяких номерах передбачена можливість розміщення додаткового спального місця (євро розкладушка). Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Стандарт двомісний (double room)

Номери з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю з стандартним розміщенням 2-х осіб. У деяких номерах передбачена можливість розміщення додаткового спального місця євро розкладушка). Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Люкс

Двокімнатні номери підвищеної комфортності з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю зі стандартним розміщенням 2-х осіб. Вітальня укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Півлюкс

Двокімнатні номери з повним санвузлом (душова кабіна або ванна) в основному корпусі готелю зі стандартним розміщенням 2-х осіб. Вітальня укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Котедж КОМФОРТ

Двоповерховий котедж підвищеної комфортності з гостинною та міні-кухнею на першому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. На другому поверсі дві спальні, одна з балконом. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Котедж СІМЕЙНИЙ

Двоповерховий котедж з автономними двоповерховими номерами. Номери з гостинною на першому поверсі та повним санвузлом з душовою кабіною і спальною з балконом на другому поверсі. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Котедж УНІВЕРСАЛ

Двоповерховий котедж на чотири автономних номера з балконами – два на першому та два на другому поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Котедж ПРЕСТИЖ

Двоповерховий котедж з каміном у великій гостинній з міні-кухнею на першому поверсі, та двома спальнями на другому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Санвузли на обох поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.


Котедж ПРЕМІУМ

Двоповерховий котедж з чотирма автономними номерами і загальною великою вітальнею на першому поверсі з каміном. Гостинна з каміном обладнана великим столом на десять осіб та м’якими кріслами. На першому поверсі два однокімнатних номера і на другому два двокімнатних номера. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Всі номери автономні та мають свій санвузол з душовою кабіною. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.