Стандарт двомісний (twin room)

Номери з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю з стандартним розміщенням 2-х осіб. У деяких номерах передбачена можливість розміщення додаткового спального місця (євро розкладушка). Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: два односпальні ліжка, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.


Стандарт двомісний (double room)

Номери з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю з стандартним розміщенням 2-х осіб. У деяких номерах передбачена можливість розміщення додаткового спального місця євро розкладушка). Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.


Люкс

Двокімнатні номери підвищеної комфортності з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю зі стандартним розміщенням 2-х осіб. Вітальня укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: два односпальних ліжка з трансформацією (поєднання) у двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.


Півлюкс

Двокімнатні номери з повним санвузлом (душова кабіна або ванна) в основному корпусі готелю зі стандартним розміщенням 2-х осіб. Вітальня укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.

Котеджний масив


Котедж КОМФОРТ

Двоповерховий котедж підвищеної комфортності з гостинною та міні-кухнею на першому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. На другому поверсі дві спальні, одна з балконом. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко(І спальня) і два односпальні ліжка(ІІ спальня), приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. Санвузли на обох поверхах, розрахований на велику сім’ю до шести чоловік.


Котедж СІМЕЙНИЙ

Двоповерховий котедж з автономними двоповерховими номерами. Номери з гостинною на першому поверсі та повним санвузлом з душовою кабіною і спальною з балконом на другому поверсі. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. Номери мають відокремлений вхід та зручні в проживанні. Розташовані  біля самого лісу, за зимовим басейном.


Котедж УНІВЕРСАЛ

Двоповерховий котедж на чотири автономних номера з балконами – два на першому та два на другому поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко або два односпальних, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл, стільці, міні-бар, телевізор Т-2, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.


Котедж ПРЕСТИЖ

Двоповерховий котедж з каміном у великій гостинній з міні-кухнею на першому поверсі, та двома спальнями на другому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Санвузли на обох поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко у кожній спальні, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. На першому поверсі лоджія з видом на літній басейн. Особливість котеджу – це його стороннє розташування, розрахований на велику сім’ю до шести чоловік, для відокремленого та затишного відпочинку.


Котедж ПРЕМІУМ

Двоповерховий котедж з чотирма автономними номерами і загальною великою вітальнею на першому поверсі з каміном. Гостинна з каміном обладнана великим столом на десять осіб та м’якими кріслами. На першому поверсі два однокімнатних номера і на другому два двокімнатних номера. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Всі номери автономні та мають свій санвузол з душовою кабіною. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: два односпальні або одне двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. На другому поверсі лоджія з видом на ліс. Особливість котеджу, це автономний вхід до сауни. Одноразово в котеджі можуть проживати до десяти осіб, як з однієї компанії, так і окремі відпочиваючі.