Котеджі

Котедж КОМФОРТ

Двоповерховий котедж підвищеної комфортності з гостинною та міні-кухнею на першому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. На другому поверсі дві спальні, одна з балконом. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Котедж СІМЕЙНИЙ

Двоповерховий котедж з автономними двоповерховими номерами. Номери з гостинною на першому поверсі та повним санвузлом з душовою кабіною і спальною з балконом на другому поверсі. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Котедж УНІВЕРСАЛ

Двоповерховий котедж на чотири автономних номера з балконами – два на першому та два на другому поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Котедж ПРЕСТИЖ

Двоповерховий котедж з каміном у великій гостинній з міні-кухнею на першому поверсі, та двома спальнями на другому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Санвузли на обох поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi.