РЕСТОРАН

    Ми пропонуємо різноманітні страви карпатської та європейської кухні в нашому ресторані. Для любителів традиційної вуличної їжі, при попередньому замовленні, готуємо на вертелі, в казані, пательні на вуглях. Враховуючи побажання гостей, ресторан може запропонувати розміститися в панорамному залі, в банкетному залі, біля каміну, на літній терасі, або в альтанках по території. По бажанню гостей, можемо сформувати комплексне харчування з обідом та вечерею. 

ВЕСІЛЛЯ

Ідеальне місце для проведення вашого свята, банкетний зал вмістимістю до 300 чол.  Оснащені усією необхідною технікою з окремим танцполом а затишна атмосфера забезпечить вам незабутній відпочинок

СІМЕЙНІ СВЯТА

День народження, Ювілей, Хрестини вашого малюка, Річниці подружнього життя, Заручини – дні коли ви переповнюєтесь щастям від прекрасних побажань, сюрпризів, подарунків коли самі дорогі люди рідні, друзі, коханні збираються щоб розділити ваше свято.  Запрошуємо відсвяткувати разом з нами вашу подію, прекрасні спогади та фото на згадку!

КОНФЕРЕНЦІЇ

Проведення ділових переговорів – невід’ємна і дуже важлива частина успіху будь-якої організації (підприємства).

Наш зал має все необхідне для фуршетного та музичного оформлення, перегляду видео та фото матеріалів. Проживання та харчування в готельно-ресторанному комплексі. Розваги та екскурсії по живописним місцям, на всій території є прекрасне покриття Wi-fi.

КОРПОРАТИВИ

Завдяки корпоративам — колективи стають згуртованішими, командний дух росте і проявляється мотивація до досягнення професійних висот. Тому дуже важливо вибрати хороше місце з різноманітними послугами, смачною кухнею та привітним персоналом з веселою та затишною атмосферою.