РЕСТОРАН

Ресторан «Байка» пропонує насолодитись відмінним смаком гуцульської кухні.
Запрошуємо косівчан та гостей міста на затишні етно-вечори, де подаруємо хороший настрій та яскраві смаки знайомих страв!

Тут лише декілька страв з великого переліку страв на Байці:

Бограч;
Борщ «Косівський»;
Форель тушкована з грибами;
Бануш з бринзою;
Деруни запечені у горщику;
Вареники з картоплею і сиром;
Картопля по-селянськи;

ВЕСІЛЛЯ

Ідеальне місце для проведення вашого свята, банкетний зал вмістимістю до 300 осіб.  Оснащені усією необхідною технікою з окремим танцполом а затишна атмосфера забезпечить вам незабутній відпочинок

СІМЕЙНІ СВЯТА

День народження, Ювілей, Хрестини вашого малюка, Річниці подружнього життя, Заручини – дні коли ви переповнюєтесь щастям від прекрасних побажань, сюрпризів, подарунків коли самі дорогі люди рідні, друзі, коханні збираються щоб розділити ваше свято.  Запрошуємо відсвяткувати разом з нами вашу подію, прекрасні спогади та фото на згадку!

КОНФЕРЕНЦІЇ

Проведення ділових переговорів – невід’ємна і дуже важлива частина успіху будь-якої організації (підприємства).

Наш зал має все необхідне для фуршетного та музичного оформлення, перегляду видео та фото матеріалів. Проживання та харчування в готельно-ресторанному комплексі. Розваги та екскурсії по живописним місцям, на всій території є прекрасне покриття Wi-fi.

КОРПОРАТИВИ

Завдяки корпоративам — колективи стають згуртованішими, командний дух росте і проявляється мотивація до досягнення професійних висот. Тому дуже важливо вибрати хороше місце з різноманітними послугами, смачною кухнею та привітним персоналом з веселою та затишною атмосферою.