Шановні Друзі «Туристичного комплексу Байка».
Ви вже звикли, що ми постійно намагаємося розвиватись та вдосконалюватись. За останні два роки, ми реконструювали 70% номерного фонду, залучивши шеф-кухаря і принципово змінили кухню, залучили і підготували більш професійний персонал збудували і запустили літній курортний басейн с зоною фаст-фуду, збудували дитячий майданчик площею 182кв.м.

Ми розпочали реконструкцію критого басейну з його модернізацією у СПА-центр. Ми плануємо сучасний басейн з дитячою зоною, набір різноманітних саун за вашими вподобаннями, сольова кімната,  набір оздоровчих процедур з аква і фізіотерапевтичними процедурами і багато іншого, що сподіваємось, створить ваш відпочинок більш насиченим, різноманітним і оздоровчим.

Але на все потрібен час. Тому впродовж трьох осінніх місяців: вересень, жовтень, листопад – ми закриваємо зимовий басейн. Просимо врахувати це при бронюванні, на цей термін, всі послуги пов’язані з критим басейном не надаватимуться. Натомість, ми пропонуємо дієві знижки на відпочинок і докладемо максимум зусиль, щоб як швидше, виконати будівельні роботи і забезпечити для Вас комфортний відпочинок із оздоровленням.

 Розраховуємо на Ваше розуміння і підтримку.