ПРОЖИВАННЯ

Стандарт – двомісний (twin room)

Номери з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю з стандартним розміщенням 2-х осіб. У деяких номерах передбачена можливість розміщення додаткового спального місця (євророзкладушка). Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: два односпальні ліжка, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.

Стандарт – двомісний (double room)

Номери з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю з стандартним розміщенням 2-х осіб. У деяких номерах передбачена можливість розміщення додаткового спального місця євророзкладушка). Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.

Півлюкс

Двокімнатні номери з повним санвузлом (душова кабіна або ванна) в основному корпусі готелю зі стандартним розміщенням 2-х осіб. Вітальня укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.

Люкс

Двокімнатні номери підвищеної комфортності з повним санвузлом (душова кабіна) в основному корпусі готелю зі стандартним розміщенням 2-х осіб. Вітальня укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Усі номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: два односпальних ліжка з трансформацією (поєднання) у двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.

Котедж ПРЕМІУМ

Двоповерховий котедж з чотирма автономними номерами і загальною великою вітальнею на першому поверсі з каміном. Гостинна з каміном обладнана великим столом на десять осіб та м’якими кріслами. На першому поверсі два однокімнатних номера і на другому два двокімнатних номера. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Всі номери автономні та мають свій санвузол з душовою кабіною. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: два односпальні або одне двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. На другому поверсі лоджія з видом на ліс. Особливість котеджу, це автономний вхід до сауни. Одноразово в котеджі можуть проживати до десяти осіб, як з однієї компанії, так і окремі відпочиваючі.

Котедж ПРЕСТИЖ

Двоповерховий котедж з каміном у великій гостинній з міні-кухнею на першому поверсі, та двома спальнями на другому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Санвузли на обох поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко у кожній спальні, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. На першому поверсі лоджія з видом на літній басейн. Особливість котеджу – це його стороннє розташування, розрахований на велику сім’ю до шести чоловік, для відокремленого та затишного відпочинку.

Котедж КОМФОРТ

Двоповерховий котедж підвищеної комфортності з гостинною та міні-кухнею на першому поверсі. Вітальня у котеджі укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. На другому поверсі дві спальні, одна з балконом. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко(І спальня) і два односпальні ліжка(ІІ спальня), приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. Санвузли на обох поверхах, розрахований на велику сім’ю до шести чоловік.

Котедж СІМЕЙНИЙ

Двоповерховий котедж з автономними двоповерховими номерами. Номери з гостинною на першому поверсі та повним санвузлом з душовою кабіною і спальною з балконом на другому поверсі. Вітальня у номері укомплектована диваном, який може використовуватись як додаткове спальне місце. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл або комод, стільці, телевізійна тумба з міні-баром, Смарт-телевізор, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу. Номери мають відокремлений вхід та зручні в проживанні. Розташовані  біля самого лісу, за зимовим басейном.

Котедж УНІВЕРСАЛ

Двоповерховий котедж на чотири автономних номера з балконами – два на першому та два на другому поверхах. Номери мають безкоштовний доступ до Wi-Fi. У комплектацію номера входить: одне двоспальне ліжко або два односпальних, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, письмовий стіл, стільці, міні-бар, телевізор Т-2, чайник і набір посуду для чаю, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу.

 ДодатковоНа підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” та Податкового Кодексу України (ст. 268 Розділ XII), до вартості проживання стягується «Туристичний збір» у розмірі 0,З% від МЗП для внутрішнього туризму та 2% від МЗП для зовнішнього туризму.

 У вартість номеру входить: басейн з 10:00 до 12:00 (жовтень – травень); сауна з 9:00 до 12:00; сніданок; доступ до мережі WI-FI; кабельне телебачення; місце для паркування авто на території готелю; податки.

Діти віком до 5 років проживають в одному номері з батьками без надання додаткового місця — безкоштовно. Вартість розміщення дітей старших 5 років та дорослих на додаткове місце в номері становить — відображено у поточному прайсі.

Також, Ви маєте можливість замовити комплексне харчування: обід та вечерю. 

Згідно правил щодо проживання: заїзд о 14:00, виїзд о 12:00.

При попередньому бронюванні на ранній заїзд (від 06:00 до 12:00), сплачується 50% від вартості номера.

При пізньому виїзді, починаючи з 14:00, сплачується 10% від вартості номера за кожну годину.

Примітка: Ціни  на послуги є динамічними і можуть змінюватися виходячи з експлуатаційних, тощо. Готель залишає за собою право змінювати вартість проживання та інших послуг. Рекомендований авансовий платіж 30% від суми загального бронювання. При частковій передоплаті, остаточний розрахунок за послуги буде здійснюватися за діючими цінами на дату оплати. Гарантоване бронювання 100% передоплата, і в подальшому коригуванню не підлягає. 

При бронюванні номерів, рекомендована передоплата в розмірі 30%, на літній період
50% від вартості всього періоду проживання:
При груповому бронюванні номерів на літній період, обов’язкова передоплата в
розмірі 50% від вартості всього періоду бронювання, впродовж трьох днів з моменту
виставлення рахунку і 100% за 21 день до дати заїзду:
1) При відмові від проживання за 21 день до дати заїзду = сума авансового платежу
повертається у повному розмірі за виключенням 5% податків;
2) При відмові від проживання за 14 днів до дати заїзду = сума авансового платежу
повертається у розмірі 50% від передоплати + 5% податків;
3) При відмові від проживання за 10 днів до дати заїзду = сума авансового платежу не
повертається, а переноситься на наступні дати заїзду;
Примітка: Ціни на послуги є динамічними і можуть змінюватися виходячи з
експлуатаційних витрат, тощо. Готель залишає за собою право змінювати вартість
проживання та інших послуг. При частковій передоплаті, остаточний розрахунок за
послуги буде здійснюватися за діючими цінами на дату остаточної оплати.

Гарантоване бронювання 100% передоплата, і в подальшому коригуванню не підлягає.
Розрахунок за проживання здійснюється при поселенні.