ПРОЖИВАННЯ

Комфортні умови в готельному корпусі чи окремому котеджі в різних категоріях від економ до апартаментів. Бронюйте через сайт та отримуйте 5% знижки додатково! *У вартість проживання включений сніданки.

ГОТЕЛЬ

Чотирьох поверховий готель на першому поверсі розташоване лобі із стійкою реєстрації.

Напівлюкс

Люкс

Коттедж УНІВЕРСАЛЬНИЙ

Двоповерховий котедж на чотири автономних номери з балконами – два на першому та два на другому поверхах.

Коттедж СІМЕЙНИЙ

Двоповерховий котедж на два номери з гостинною та санвузлом на першому поверсі, та спальнею з балконом на другому поверсі. Обидва номери мають відокремлений вхід та зручні в проживанні

Коттедж ПРЕМІУМ

Двоповерховий котедж з каміном у великій гостинній на першому поверсі. Гостинна обладнана великим столом для десяти осіб, в двох поверхах розташовані два двокімнатні номери, та два однокімнатні номери. Всі номери автономні та мають свій санвузол. На другому поверсі балкон з видом на ліс. Особливість котеджу, це автономний вхід до сауни. Одноразово в котеджі можуть проживати до десяти осіб, як з однієї компанії, так і окремі відпочиваючі.

Коттедж ПРЕСТИЖ

Двоповерховий котедж з каміном у великій гостинній з міні-кухнею на першому поверсі, та двома спальнями на другому поверсі. Санвузли на обох поверхах, розрахован на велику сім’ю до шести чоловік. Особливість котеджу – це його стороннє розташування, для відокремленого та затишного відпочинку.

Коттедж КОМФОРТ

Двоповерховий котедж з гостинною та міні-кухнею на першому поверсі. На другому поверсі дві спальні з балконом. Санвузли на обох поверхах, розрахований на велику сім’ю до шести чоловік. Особливість котеджу – автономність від сусідів, та розташування.

 ДодатковоНа підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” та Податкового Кодексу України (ст. 268 Розділ XII), до вартості проживання стягується «Туристичний збір» у розмірі 0,З% від МЗП для внутрішнього туризму та 2% від МЗП для зовнішнього туризму.

 У вартість номеру входить: басейн з 10:00 до 12:00 (жовтень – травень); сауна з 9:00 до 12:00; сніданок; доступ до мережі WI-FI; кабельне телебачення; місце для паркування авто на території готелю; податки.

Діти віком до 5 років проживають в одному номері з батьками без надання додаткового місця — безкоштовно. Вартість розміщення дітей старших 5 років та дорослих на додаткове місце в номері становить — відображено у поточному прайсі.

Також, Ви маєте можливість замовити комплексне харчування: обід та вечерю. 

Згідно правил щодо проживання: заїзд о 14:00, виїзд о 12:00.

При попередньому бронюванні на ранній заїзд (від 06:00 до 12:00), сплачується 50% від вартості номера.

При пізньому виїзді, починаючи з 14:00, сплачується 10% від вартості номера за кожну годину.

Примітка: Ціни  на послуги є динамічними і можуть змінюватися виходячи з експлуатаційних, тощо. Готель залишає за собою право змінювати вартість проживання та інших послуг. Рекомендований авансовий платіж 30% від суми загального бронювання. При частковій передоплаті, остаточний розрахунок за послуги буде здійснюватися за діючими цінами на дату оплати. Гарантоване бронювання 100% передоплата, і в подальшому коригуванню не підлягає.