Про нас

Що таке БАЙКА? Готель, туристичний комплекс, база відпочинку, садиба? Чому саме БАЙКА?

Вікіпедія: Байка має здавна сформовану структуру, традиційне коло образів, мотивів, сюжетів. Езопівською мовою інколи називають підтекст художнього твору…, а в нашому випадку – підтекст незабутнього відпочинку.

Тому, що готель «БАЙКА» – це все різноманіття гарного відпочинку в одному місці на Гуцульському Прикарпатті. Більш мальовничого та різнобарвного краю з традиціями, аутентичною культурою народних промислів – більше просто не існує.

Готель “БАЙКА” розташований в мальовничому городі Косів, на території Національного природного парку «Гуцульщина», який охоплює площу в 32271 га. Національний природний парк призначений для збереження, відтворення та раціонального використання генетичних ресурсів рослинного і тваринного світу, унікальних природних комплексів та етнокультурного середовища, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історичну, наукову, пізнавальну, освітньо-виховну, естетичну та рекреаційну цінність.

Готель «БАЙКА» розташований у мальовничій лісистій частині «Каменистого хребта», яка є чи не найцікавішим місцем в ущелині гір, поруч зі «Скелями Довбуша». Тільки тут найвиразніше і найповніше збереглися прадавні самобутні ремесла, промисли, традиції, звичаї унікального етносу гуцулів. Ця територія відзначається великою історико-культурною цінністю, своєрідністю природи, багатством і різноманіттям рекреаційних ресурсів.

Для проживання ми пропонуємо Головний корпус на 17 номерів, та різноманітні коттеджи в заміському стилі на 16 номерів.