Туристичний комплекс “БАЙКА” знаходиться в мальовничому місті Косів, який здавна називають столицею народного мистецтва Гуцульщини. Ми розташовані в лісовому масиві (3-км від центру), у підніжжі хребта Каменистий, на межі з Національним природним парком «Гуцульщина», та вздовж річки Рибниця. Маємо всі переваги та інфраструктуру курортного готельного комплексу, що створює сприятливу атмосферу для комфортного відпочинку.

Комплекс складається з готельного корпусу та котеджного містечка на території в 1,5 Га, з оновленими номерами класу люкс, напівлюкс та стандарт, для всіх Гостей, які мріють про комфортний, якісний відпочинок.  На території створено благоустрій та ландшафтне озеленення, яке поєднується з природним лісовим масивом.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС

Готель з конференц залом

У сучасному світі, проведення ділових зустрічей, семінари, тренінги, автограф-сесії, є одним із етапів налагодження нових знайомств для розвитку бізнес проектів, то Вам може знадобитися оренда конференцзали у Карпатах. Наш готель Байка пропонує вам великий конференцзал, загальна площа 100 м. кв., у якому легко розташувати не менш як 100 осіб. З оргтехнікою під різний формат заходів: бездротовий Інтернет, проектор, екран, озвучення, зона кави-брейк, санвузол.

Корпоративним замовникам «БАЙКА» пропонує організацію різноманітних квестів, пізнавальних та анімаційних заходів, фольклорних та культурних програм. Організація харчування при проведенні заходу, розташування гостей заходу у номерах готелю, чи в окремих котеджах.

Запитання

Ви часто запитуєте

Ми склали список відповідей для швидкого реагування на часті запити до нашого ресепшен

Чи є в готелі парковка?

Так є безкоштовна парковка. Бронювання не потрібно.

Як працює ресепшн?

Ресепшн працює 24/7. Наш персонал до ваших послуг цілодобово.

Чи є в готелі Wi-Fi?

У номерах, і громадських зонах кожного котеджу є безкоштовний доступ до швидкісного Wi-Fi інтернету.

Чи можна в готелі палити?

Ні. Закон України забороняє паління у всіх громадських місцях, в тому числі, і в готелі. Електронні сигарети також заборонені. У будівлі готелю встановлено датчики диму. При виявленні випадку паління гостю необхідно буде сплатити штраф 2500 грн. за спеціальну обробку приміщення. У разі повторного паління гостя попросять виїхати з готелю.

Чи можна у вас поснідати?

Авжеж! Щодня ми пропонуємо нашим гостям смачний та поживний сніданок.

Чи можна приїхати з домашнім улюбленцем?

Проживання на території з тваринами заборонено.