В БАСЕЙНІ ТА САУНАХ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

Відвідувачі повинні дотримуватись і підтримувати громадський порядок та загальноприйняті норми поведінки. Поводити себе шанобливо по відношенню до інших відвідувачів басейну, обслуговуючого персоналу, осіб, які відповідальні за дотримання порядку, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточуючих.

 1. Правила поведінки обов’язкові до виконання всіма відвідувачами. Варто пам’ятати, що басейн та оздоровчі приміщення – це громадське місце. За власну безпеку в плавальному басейні та на території комплексу, несе відповідальність сам відвідувач, ознайомлений з Правилами.
 2. Після перетину рецепції відвідувач повинен переодягнутись та прийняти душ. Заходити на територію СПА-комплексу дозволяється лише у спеціальному взутті (сланці для лазні, пляжні сланці).
 3. КАТЕГОРИЧНО забороняється відвідувати СПА-комплекс у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.
 4. Заборонене паління на території комплексу, окрім спеціально відведених для цього місць.
 5. Забороняється відвідувати басейн із наявними ранами, а також при наявності бинтових чи інших пов’язок та з ознаками шкірних захворювань.
 6. В оздоровчих парних загального користування, забороняється застосування саморобних ароматичних засобів, віників, а також власних засобів для пілінгу та засобами по догляду за шкірою.
 7. Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортів басейнів, утримувати один-одного під водою, кричати, виконувати акробатичні стрибки.
 8. Забороняється користуватися басейнам користувачам, що не володіють навиками плавання. Адміністрація не несе відповідальності за безпеку таких користувачів.
 9. КАТЕГОРИЧНО забороняється бігати навколо басейну, грати в активні ігри на мокрій підлозі. Адміністрація не несе відповідальності за травми і ушкодження, отримані користувачами в результаті порушення порядку і правил безпеки.
 10. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за зберігання та нагляд цінних та особистих речей залишених без нагляду.

ЗАБОРОНЕНО ПРИНОСИТИ В БАСЕЙН

 1. Забороняється приносити в комплекс вироби зі скла, вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючо-ріжучі предмети, а також вибухові, легкозаймисті, токсичні речовини та речовини з різким запахом.
 2. Забороняється приносити в басейн продукти харчування та напої придбані за його межами.
 3. Забороняється приносити власні ароматичні засоби, віники для парної, засоби для пілінгу чи по догляду за шкірою.
 4. Забороняється проходити на територію комплексу з тваринами.
 5. На території комплексу забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ВИМОГИ ПРИ ЕКСТРЕННИХ СИТУАЦІЯХ

У випадку виявлення порушення цих правил, абонемент анулюється і оплата не повертається.

Відчувши озноб, швидко вийдіть з води та розітріться сухим рушником.

При судомах, запамороченнях, поганому самопочутті зберігайте спокій, покличте на допомогу.

Негайно повідомляйте Адміністратора про випадки виявлення підозрілих предметів у воді та на території.

У випадку необхідності звертайтесь до Адміністратора за допомогою.

Басейн це не тільки місце відпочинку, а ще й територія з високим рівнем небезпеки. Перед тим як навчитися плавати в басейні, необхідно вивчити правила поведінки в ньому.

Згідно «Правила охорони життя на водних об’єктах України»,

затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України

від 10.04.2017 № 301