Комплекс Байка в Косові вітає Вас!

— Доброго дня.
— Шукаєте кому довірити свій відпочинок?
— Ви потрапили саме туди, де Вам буде зручно, комфортно, а головне – весело. Про Карпати майже всі розповідають одне і те саме, а про себе чомусь в загальних рисах, тому представлюсь.
— «Туристичний комплекс «БАЙКА», ще кажуть «База відпочинку «Байка», а іноді просто — Готель «БАЙКА». Від назви не змінюється наша суть – ми створені і працюємо для Вас. Знаходимось у мальовничому Прикарпатті – серці Гуцульщини, місті Косів (не плутати з Косино – це Закарпаття і Косово – то є республікаJ), краю з традиціями Гуцулів, аутентичною культурою та народними промислами. Наша локація взагалі БОМБЕЗНА, це кордон Національного природного парку «Гуцульщина», з хребтом «Каменистий», і містом.
— Від центу 3 кілометра і ви на «Байці», а це: 1,5Га території, корпусом на шістнадцять номерів, вісім різнопланових котеджів, ресторан з трьома залами, літній курортний басейн, зимовий оздоровчий басейн, тенісний корт зі штучним покриттям та освітленням, крита споруда для настільного тенісу, сауна з контрастним басейном, більярдна з 12 футовим столом, три альтанки для барбекю, дитячий майданчик з гойдалками і гірками, та власною туристичною агенцією.
— Ви можете собі ВСЕ ЦЕ уявити на території одного закладу?
— Думаю ні, але ЦЕ того вартує, щоб спокуситися, побачити і відчути!
— Щороку ми вдосконалюємо туристичні програми і маршрути, розробляємо оновлене меню в ресторані, запроваджуємо нові сервісні програми для відпочиваючих. ВСЕ, чого ми прагнемо – це створити для Вас і вашої родини, незабутній оздоровчий відпочинок. Любителям активного відпочинку і великим компаніям ми пропонуємо піші походи в гори, організовуємо катання на конях, рибалку, або вело та авто екскурсії. Навіть не сумнівайтеся – в Байці кожен знайде собі заняття до душі.
— Незабутніх вражень заслуговує «Косівський ринок» — ось де ви точно маєте побувати! Щотижня, газди та газдині привозять свої набутки з усіх сіл та полонин. Той, хто сюди потрапив, ніколи не вийде з порожніми руками, особливо почувши говір місцевого зазивала: — Йой, чємні, тажи озміт шош у мене, це такє файне! Вишиванки та національні костюми, класичний гуцульський посуд та традиційні іграшки, колоритні прикраси, сувенірні вироби та різноманітні обереги, справжній гірський мед, полонинський сир, бринза та вино, смачний трав’яний чай та безліч дрібничок. Косівський ринок – це перлина традицій та етносу Гуцулів.
— Ну що, інтрига створена? Картинка намальована?
— Збираємо речі і До зустрічі!