Відпочинок

Купання в медовому чані

Завдяки особливій формі чана і його масі, тепло, що накопичується при підігріві води, передається організму рівномірно, прогріває всі внутрішні органи і підсилює ефект від купання в джерельній воді.

Чан в Карпатах розташований під відкритим небом, заповнюється холодною водою з природного джерела. Вода нагрівається на відкритому вогні.

Не забувайте, що шкіра – це орган нашого тіла, який має найбільшу поверхню, через яку ми можемо всмоктати величезну кількість корисних речовин. Тобто, купання у воді з розчиненими в ній мінеральними речовинами, оліями та вітамінами можна впевнено вважати не тільки косметичною, але й лікувальною процедурою.

Завдяки меду в чані, шкіра добре зволожується та пом’якшується, стає гладкою та еластичною. Після  відпочику в Косові– ви відчуєте себе молодим та здоровим.

Чан в Косові особливий!

Сон на вуликах ( з 25 квітня по 15 вересня)

До Ваших послуг, також сон на вуликах в Косові. Повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі — нейтралізує, а корисні — зберігає, а також сприяє нормалізації обміну речовин.

Лікування бджолами відновлює кровообіг і стабілізувати тиск; сон ж у приміщенні , де активно працюють бджоли відновлює сили і імунітет. Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і цілюще повітря. Він відмінно підходить для інгаляції. За десять хвилин його вдихання в бронхах і легенях людини гине більшість мікробів. Біля самого вулика повітря високоіонізоване, завдяки чому, потрапляючи в організм людини, він знижує рівень вільних радикалів. А ще від бджолиної сім`ї виходить сильне біомагнітне поле, яке нормалізує всі функції організму і покращує імунітет. За якихось годину-дві на вуликах можна повністю відновити свої сили.

 

 

Тенісний корт

На території бази відпочинку розташований тенісний корт із штучним покриттям для любителів великого тенісу. Запрошуємо всіх бажаючих!

Більярд

Азарт, влучне око і вірна рука – ось що потрібне для гри в більярд

Для бажаючих активно провести літній або довгий зимовий вечір – cтіл для більярду .

 

Басейн

Температура води в басейні + 26°С, що дозволяє навіть наймолодшим купальникам почуватися як риба у воді.

Як приємно зануритися в воду басейну після активного дня на свіжому повітрі! Відчути, як залишає тіло втома.

 

Конференц — зал

База відпочинку «Байка» надає конференц-сервіс  найвищого рівня. В Вашому розпорядженні конференц-зала, простір для відпочинку і урочистої частини заходів.

Можливо, Ви збираєтесь об’єднати відпочинок з роботою або вирішили провести корпоративний захід з метою підвищення згуртованості колективу та ефективності роботи компанії – ми з радістю допоможемо Вам організувати кожну подію.

Навіть відпочиваючи, можна з успіхом осягати довготривалі бізнес-цілі.

Байка — це професійний підхід до відпочинку для справжніх бізнес-профі!

 

Масажний кабінет

Ми розуміємо, що для продуктивної роботи вам потрібен якісний відпочинок і пропонуємо скористатися нашим масажним салоном.

Професійний масаж — це цілісна система оздоровлення, завдяки якій ви відчуєте прилив сил і заряд позитивних емоцій.
Скористайтеся послугами масажного салону в Байці!