Проживання

База відпочинку «Байка» щиро запрошує всіх бажаючих помилуватись красою карпатського краю і пропонує комфортний та затишний відпочинок в номерах різного типу.

Якщо Ви прагнете традиційності, класики, покою та стабільності – цю атмосферу Ви знайдете в номерах «люкс» та «напівлюкс» нашого готелю.

Якщо Вас приваблює сучасний мінімалістичний дизайн, запах натурального дерева хвойних порід, де чистота і простота природних ліній разом зі стриманою кольоровою гамою декору створюють ідеальну єдність натурального і сучасного — сміло вибирайте номер «напівлюкс» покращений в котеджах на чотири номери.

А раптом зимового вечора Ви захочете погрітися біля вогню і розслабитися від мелодійного потріскування дров в каміні, налаштуватися на романтичний вечір чи зануритися в легенди Карпат котедж «Комфорт» з двома спальнями та каміном залюбки надасть таку можливість.

В усіх номерах, – як в готелі «Байка», так і в сімейних котеджах, – ми намагалися максимально використовувати природні матеріали, зберегти органічну красу деревини в декорі приміщень, заповнити простір повітрям та світлом Косівщини.

Прислухайтесь до себе і почуйте, де сьогодні Ви зможете відпочити якнайкраще!